Haberler

Kicks Filminden Yeni Fragman

9 Eylül’de Amerika’da izleyiciyle buluşacak olan, Justin Tipping’in ilk uzun metraj filmi Kicks’ten yeni fragman yayımlandı. 

Kicks_press_1

15.Tribeca Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştiren, ‘en iyi sinematografi’ dalında ödüle layık görülen Kicks, vizyona girmeye hazırlanıyor. Justin Tipping ile Joshua Beirne Golden’ın birlikte senaryosunu kaleme aldığı film 15 yaşında, tek istediği bir spor ayakkabı olan bir çocuğun hikayesini konu alıyor.

Başrolünde Jahking Guillory’ni bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Christopher Meyer, Christopher Jordan Wallace,  Kofi Siriboe, Mahershala Ali bulunuyor. Tribeca Film Festivali’nde en iyi sinematografi ödülüne layık görülmüş, en iyi kurgu dalında ise aday olan yapım Amerika’da 9 Eylül’de vizyona girecek. Ülkemiz için vizyon tarihi henüz belli değil.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Sahne: Uçup Giden Fanteziler

Sonraki yazı

Stefan Zweig'ın Hayatı Film Oluyor!