Bi'DünyaHaberler

Kış Temalı Karma Resim Sergilerinin Üçüncüsü Venüs Sanat Galerisi’nde!

Venüs Sanat Galerisi tarafından düzenlenen ve 12 Aralık’ta açılan “Kış Temalı Karma Resim Sergisi 3”, 20 Aralık’a kadar görülebilir.

kis-temali-1

Sanatseverlerin ve sanatsal etkinliklerin Kadıköy’deki değişmez adresi Venüs Sanat Galerisi, kış temalı karma resim sergilerinin üçüncüsünü 12 Aralık’ta ziyarete açtı.

kis-temali-2

Farklı disiplinlerde çalışan 30 sanatçının katıldığı sergide Ayla Uçar Turan, Aynur Işıktaş, Berrin Duma, Bilge Akon, Celal Günaydın, Çetin Çiğdem, Elefteria Taşçıoğlu, Gönül Yakut, Jale Apaydın, İlknur Şirin Kalaycıoğlu, Mehmet Dağdeviren, Mücella Aşkan, Natali Aydar, Nazan Özer, Onur Aras, Perihan Yılmaz, Saliha Gümüş, Semra Bingöl, Serap İhtiyaroğlu, Sevil Tekin, Sevinç İlericiler, Suna Atalı Er, Şefika Irmak, Şenim Erkan, Yasemin Tekin, Yeşim Aksöz Sezgin, Zeliha Emiroğlu, Z. Deniz Özmen, Ziyad Sultanov, Z. Nesligül Eryıldırım gibi sanatçıların eserleri yer alıyor.

Kış mevsiminin tuvale yansımalarını alanında ün salmış sanatçılar aracılığıyla resim meraklılarına sunan sergiyi 20 Aralık 2015 tarihine kadar gezmek mümkün.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Independence Day: Resurgence'ın Fragmanı Yayımlandı!

Sonraki yazı

Irma 15 Ocak'ta Babylon Bomonti'de!