Haberler

Man Down’dan Fragman Geldi!

Lionsgate Premiere, yönetmen Dito Montiel’in Man Down adlı savaş draması filminin fragmanını yayımladı.415014

Ünlü oyuncu Shia LaBeouf’un TSSB (travma sonrası stres bozukluğu) geçiren ve oğlunu arayan bir denizciyi canlandırdığı filmde LaBeouf dışında Kate Mara, Gary Oldman, Jai Courtney, Clifton Collins Jr., Charlie Shotwell ve Wolé Parks gibi oyuncular rol alıyor.

Filmin konusu ise şu şekilde; Eski ABD denizcisi Gabriel Drummer, en yakın arkadaşı ve aynı zamanda hayatını kurtaran kişi ile birlikte çaresizce oğlunun olabileceği yerleri aramaktadır.

Senaryosunu Adam G. Simon’un yazdığı Man Down hakkında şimdilik bu kadar bilgi duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan film Amerika’da Aralık’ta vizyona girecek. Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Hollywood'un Teorisyeni Robert McKee Türkiye'ye Geliyor!

Sonraki yazı

Sherlock’un Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu