Bi'DünyaHaberler

Sherlock’un Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu

Sezon arası kavramını, geçmiş bölümlerde ne olduğunu unutturacak kadar uzun bir zaman olarak yorumlayan Sherlock’un ne zaman başlayacağı belli oldu.250160

Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ı izlediğimiz dizi, 1 Ocak 2017’de yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. Dizi ne zaman döneceğine dair müjdeli haberi, Sherlock ile özdeşleşen keman görseli ile verdi. Hemen hatırlatalım, bu sonsuz aranın sebebi Cumberbacth ve Freeman’ın yoğun programları idi.

Sherlock’un dördüncü sezonundan geçtiğimiz aylarda yayınlanan fragmanda artık oyunun değiştiğini ve aksiyon dozunun artacağını görmüştük. Moriaty’nin “Beni özlediniz mi?” diyerek bitirdiği ikinci sezonun ardından dizinin yeni bölümlerinde kötü adam olarak ünlü İngiliz oyuncu Toby Jones’u izleyeceğiz. Yeni hikayede Moriaty’nin ne kadar yer alacağı ise henüz bilinmiyor.

Notumuzu düşelim; dördüncü sezon 1 Ocak’ta başlayıp üç bölüm sonra bittiğinde beşinci sezonun önümüzdeki yüzyıl içinde yayınlanması bekleniyor.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz