Haberler

Mary Poppins Returns İlk Teaser’ı Yayımlandı!

Walt Disney’ in 1964 yapımı ünlü fantastik müzikalinin yeniden çekimi olan ”Mary Poppins Returns” ün ilk teaser’ ı görücüye çıktı!

Mary Poppins Return 2018

Mary Poppins Return 2018

Avusturalyalı yazar P.L. Travers’ ın aynı adlı kitabından uyarlanan ve sinema tarihinin en çok ses getiren filmlerinden biri olan Mary Poppins beyaz perdeye geri dönüyor. Çekimleri tamamlanan filmin ilk tanıtım filmi geçtiğimiz gün yayınlandı.

Vizyona girdiği sene 13 Oscar adaylığına gösterilip 5’ini evine götüren 1964 yapımı ilk film, hikaye arayışı içinde bulunan ve ”La la Land” sonrası müzikaller konusunda oldukça hassaslaşan Hollywood’u bu filme yönlendirdi. Bu yöneliş 64′ yılında gösterilen başarıyı gösterecek mi merak konusu.

Yönetmen koltuğunda Rob Marshall‘ın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda, Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firth, gibi isimler yer alıyor. Filmin vizyon tarihi 25 Aralık 2018 olacak.

Teaser

 

Erdi Köseoğlu

Erdi Köseoğlu

Eskişehirli. İlk göz ağrısı ‘’tiyatro’’. Selçuk Üniversitesi’nde, amatör olarak oyun yazarlığı ve oyunculuk yaptı. Okulu bitirdikten sonra gözünü, çok sevdiği sinemaya dikti. Şu an, Marmara G.S.F.’nde Sinema öğrencisi. Güzel filmler çekip insanlarla paylaşmak istiyor. Deniz’in balı. Elif’in kardeşi. Ekin’in her şeyi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

"The Only Living Boy in New York" Filminden Yeni Afiş

Sonraki yazı

Akademi Ödüllü Oyuncu Martin Landau Hayatını Kaybetti