Fil'm Hafızası
Haberler

Matt Damon ve John Krasinski, The King Of Oil’da Birlikte Çalışacaklar!

Matt Damon ve John Krasinski Working On The King Of Oil'da Birlikte Çalışacaklar

The King Of Oil‘ın başrolünde Matt Damon yer alacak ve filmin yapımcılığını da Sunday Night Productions ile John Krasinski üstlenecek.

Matt Damon ve John Krasinski daha önce Gus Van Sant’ın filmi Promised Land’ın (2012) senaryosunu birlikte yazmış aynı zamanda filmde de rol almışlardı. Matt Damon ve John Krasinski Oscar ödüllü Manchester By The Sea’nin (2o17) yapımcılığını üstelenmişti. İki ünlü ismin birlikte çalıştığı son yapım ise Matt Damon’ın baş rol oynayacağı  The King Of Oil olacak.

Daniel Armmann’ın biyografi türündeki The King of Oil: The Sectret Lives of March Rich isimli kitabı ünlü iş adamı March Rich’in hayatını konu alıyor. The King Of Oil‘ın ise kitabın uyarlaması olması düşünülüyor. Biyografiyi senaryolaştıracak iki isim ise Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse.

Filmde March Rich‘e Matt Damon hayat verecek. Kesin olmamakla birlikte John Krasinski‘nin de yönetmen koltuğuna oturacağı konuşuluyor.

Matt Damon ve John Krasinski  yakın bir zamanda başka projelere de birlikte imza atabilirler.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir