Fil'm Hafızası
Haberler

Yeni Nesil Chucky Yine Nasıl Dönüyor?

Yeni Nesil Chucky Yine Nasıl Dönüyor?

90’lı yılların kâbusu Chucky, yeni bir uyarlamayla tekrar uykularımızı kaçırma niyetinde. MGM tarafından IT’in yapımcılarına emanet edilen filmin prodüksiyonuna Eylül’de Vancouver’da başlanması planlanıyor.

İlk kez 1988’de Tom Holland yönetmenliğindeki Child’s Play ile karşımıza çıkan Chucky, 6 devam filmi ve türlü türlü baştan çevrimle tamı tamına 30 yıldır hayatımızın bir parçası. En son 2017’de kısmen başarısız bir denemeyle Cult of Chucky aracılığıyla izlediğimiz yılların karakteri, bu sefer hangi isimle karşımıza çıkacak henüz belli değil.

2015 yılında Polaroid filmiyle çıkagelen Norveçli yönetmen Lars Klevberg’e emanet olan yeni nesil Child’s Play’in senaryosu da Kung Fury’nin senaristi Tyler Burton Smith’in elinden çıkacak. Geçtiğimiz yıl Stephen King’in IT hikayesini beyaz perdeye tekrar taşıyan KatzSmith Production’dan David Katzenberg ve Seth Grahame-Smith’in yapımcılığında hayat bulacak modern Chucky’nin kadrosuna yönelik de bir açıklama yapılmadı. Fakat bir grup çocuğun arasına karışan Chucky’nin gelişmiş teknolojik imkanlarla daha önce görmediğimiz çılgınlıklar yapabiliyor olduğu söyleniyor. Artık birilerinin bu çocuklara arkadaşlarını doğru seçmelerini anlatması gerekiyor.

 

Başak Özkeskin

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir