Haberler

Mert Fırat ve Melisa Sözen’in Başrollerinde Yer Aldığı “Bir Varmış Bir Yokmuş”un İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

16087667746_58731ef437_o

Başka Dilde Aşk, Atlıkarınca ve Erkek Tarafı ile başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın yeni projeleri Bir Varmış Bir Yokmuş’un merakla beklenen ve filmle ilgili ilk ipuçlarını veren tanıtım videosu sinemaseverle buluştu. Mert Fırat’ın canlandırdığı Ozan karakteri ile Melisa Sözen’in oynadığı Nehir’in romantik anlarına yer verilen video bugün sinemalarda da gösterilmeye başlandı.

6 MART’TA SİNEMALARDA

Yönetmenliğini İlksen Başarır’ın yaptığı, senaryosunu da Mert Fırat’la beraber kaleme aldıkları 6 Mart’ta vizyona girecek olan Bir Varmış Bir Yokmuş filmi için geri sayım başladı.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan’ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.

Kutu Film’in yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaparken, özgün müzikleri Bubituzak grubu üstleniyor.

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ufak Hakikatler

Sonraki yazı

Pera Film’de Yeni Yılın İlk Programı: Kahve Bahane, Sinema Şahane