DramaKomediSinema Odaları

No Se Aceptan Devoluciones (2013)

Fil'm Hafızası Puanı: 7,00 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...

946Amerika’da “en çok hasılat yapan İspanyolca film” unvanını taşıyan filmde, kahramanımız Valentin’in (Eugenio Derbez) hayatı, eski sevgilisinin bir gün kapıyı çalıp ona kızını getirdikten sonra kaçmasıyla tamamen değişir. Bebekle tek başına kalan Valentin, bebeğin annesinin izinden Los Angeles’a taşınır. Kendisine ve kızı Maggie’ye (Loreto Peralta) yeni bir yaşam kuran Valentin, geçimlerini sağlamak için Hollywood’da dublörlük yapmaya başlar. Kızına yarattığı hayal dünyasında, baba-kız eğlenceli ve sorunsuz bir şekilde yaşayıp birbirlerini büyütürken, Maggie’nin annesi beklenmedik bir zamanda tekrar ortaya çıkar.

2014’ün en çok izlenen bağımsız filminde, babanın kızı için yarattığı fantastik dünyanın etik anlamda doğruluğunu sorgularken,  finalinde karşılaştığımız gerçekle tüm sorularımıza cevap buluruz.

 

 

Filmin Künyesi

Yönetmen: Eugenio Derbez
Oyuncular: Eugenio Derbez, Karla Souza, Jessica Lindsey
Öznur Turan

Öznur Turan

Nisan 1984’te İstanbul’da doğdu. Çoğu kimya mühendisi gibi işini yapmıyor. Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansını bitirdikten sonra kısa bir süre ajansta çalıştı. Kurumsal İletişim Uzmanı olarak hayatına devam ediyor. Hata yapmaya inanır.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Star Wars Episode VII: The Force Awakens - Başarılı Bir Remake

Sonraki yazı

Dağların Arasında Işığın Savaşı: Elchin Musaoglu ile Nabat Üzerine Söyleşi