RomantikSinema Odaları

The F Word (2013)

Fil'm Hafızası Puanı: 0,00 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Loading...

71k177Gh32L._SL1130_What If ismiyle de anılan film, uyumun anahtar kelime olduğu bir arkadaşlık ilişkisinin zaman içerisinde yaşadığı değişimi konu alıyor. Kahramanımız Wallace (Daniel Radcliffe), tıp fakültesini bıraktığı, ilişkilerinde başarıyı yakalayamadığı, kendini şanssız hissettiği bir dönemdedir.  Animatörlük yapan Chantry (Zoe Kazan) ile tanıştıktan sonra çabasız bir şekilde gelişen ilişkileri, yakaladıkları uyumla kısa sürede çok yakın bir arkadaşlığa dönüşür. Ancak Chantry’nin uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Ben, Wallace için sorun olmaya başlar. En iyi arkadaşının aynı zamanda hayatının aşkı olması ihtimaliyle doğan karışık duyguların arasında kalan Wallace, hayallerine kavuşmak için bir adım atmaya karar verir.

Müzikleriyle ön plana çıkan The F Word, Harry Potter serisiyle aşina olduğumuz Daniel Radcliffe’ın rol aldığı ilk romantik komedi olma özelliği taşıyor.

 

Filmin Künyesi

Yönetmen: Michael Dowse
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Zoe Kazan, Megan Park
Öznur Turan

Öznur Turan

Nisan 1984’te İstanbul’da doğdu. Çoğu kimya mühendisi gibi işini yapmıyor. Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansını bitirdikten sonra kısa bir süre ajansta çalıştı. Kurumsal İletişim Uzmanı olarak hayatına devam ediyor. Hata yapmaya inanır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Kış Uykusu, Rusya’da Film Festivalinde Gösterilecek

Sonraki yazı

La Fille Du Puisatier (2011)