Bi'DünyaHaberler

One Love’da Sahne Alacak İlk İsimler Açıklandı!

2002’den bu yana her yıl düzenlerek müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan One Love Festivali’nde bu yıl sahne alacak isimler açıklanmaya başladı.

one love

Bu yıl tek güne sığdırılmaya çalışılacak festival coşkusu, 17 Temmuz Pazar günü Parkorman’da yaşanacak. Sahne alacak ilk isimler arasında ise, bugüne kadar iki stüdyo albümü yayımlayan art-rock, elektronik rock, elektronica ve indie rock’ı ustalıkla müziğine yansıtan Django Django bulunuyor. Yayımladıkları ilk albümlerinde Default isimli parçalarıyla ses getiren Django Django’yu One Love Festivali sayesinde ilk kez canlı dinleme imkanına erişeceğiz.

Festivalde yer alacağı açıklanan diğer isimler arasında ise, İngiliz indie rock grubu Arthur Beatrice, house, electronica ve techno müzik yapan Ben Pearce, Anadolu pop/rock’ın yeni seslerinden Umut Adan ve Türkiye’nin en önemli Dj’lerinden biri olan Cervus bulunuyor.

Etkinlik biletlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

35. İstanbul Film Festivali İzlenimleri: İnsanlığa Dair - Auf Einmal

Sonraki yazı

Kevin Spacey’li Elvis & Nixon’dan Yeni Fragman Yayımlandı!