Haberler

Regression’dan İlk Fragman Yayınlandı!

"Regression" Day 33 Photo: Jan Thijs 2014

Emma Watson ve Ethan Hawke’ın başrollerini paylaştığı Regression filminden ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini The Others filminden tanıdığımız Alejandro Amenabar’ın yaptığı filmin konusu kısaca şöyle: 1990 yılında Minnesota’da geçen hikayede dedektif Bruce Kenner, babası John’un korkunç bir suç işlediğini düşünen genç Angela’nın davasını araştırmaktadır. İşlediği suça dair herhangi bir şey hatırlamayan John, beklenmedik bir şekilde suçunu itiraf eder. Bir psikiyatristin yardımıyla hafızasındaki boşlukları doldurmaya çalışırken, suçun kapsamının ne derece korkunç olduğu ortaya çıkar.

Fragmanın İspanyolca dublajlı olmasına rağmen filme dair beklentiyi yükseltmeye yetiyor. Yayınlanan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Işıl Turan
89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Yorum yaz