Haberler

Rogue One: A Star Wars Story’nin İlk Fragmanı Yayımlandı!

İki yıl arayla yayınlanacak Star Wars spin-off filmlerinin ilki olan Rogue One: A Star Wars Story’den heyecan verici bir fragman yayınlandı.

rogue one

Son olarak 2014 yapımı Godzilla ile karşımıza çıkan Gareth Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Death Star’a dair planları çalmaya çalışan Rebel’ların mücadelesine tanık olacağız. The Theory Of Everything filmiyle Oscar adaylığı kazanan İngiliz oyuncu Felicity Jones’un başrolünde yer aldığı filmde Mads Mikkelsen, Forest Whitaker ve Riz Ahmed gibi isimleri izleyeceğiz.

Vizyon tarihi 16 Aralık olarak belirlen Rogue One: A Star Wars Story, serinin takipçilerini zamanda geri götürüyor. Geçtiğimiz yıl vizyona giren Star Wars: The Force Awakens‘ın Poe Dameron, Finn, Rey ya da BB-8 gibi ana karakterlerinin hiçbirinin yer almadığı filmde ana karakter olarak göreceğimiz Jyn Erso (Felicity Jones) hakkında şimdiden bazı teoriler dolaşmaya başladı. Genç Luke Skywalker’la arasında bir ilişki olabileceği söylentilerinin yanısıra Rey’in annesi olduğuna dair tahminler de Star Wars hayranlarının filmle ilişkili teorileri arasında.

Filmin ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz