Fil'm Hafızası
Haberler

“Star Wars: The Last Jedi” Filminden İlk Kareler Yayınlandı!

Star Wars fanları tarafından heyecanla beklenen The Last Jedi filminden ilk kareler Vanity Fair’in twitter hesabından yayınlandı.

2015’te üçlemenin ilk filmi Star Wars: The Force Awakens’ın vizyona girmesinin ardından serinin ikinci filmi The Last Jedi’ın ise önümüzdeki Aralık ayında vizyona girmesi bekleniyor.

The Last Jedi’da Rey ve Fin, bir hırsızı yakalamak için Monaco veya Las Vegas’ın muadili olan galaksiler arası yeni bir şehre Canto Blight’a yolculuk edecekler.  Bu yolculuk sırasında Benicio Del Toro ‘da karanlık bir karakteri canlandıracak.

Çekimleri 2016 yazında tamamlanan filmde geçtiğimiz aralık ayında kaybettiğimiz Star Wars’un prenses Leia’sı Carrie Fisher’ı da görebileceğiz.

Vanity Fair’in yayınladığı fotoğraflara bu adresten bakabilirsiniz.

 

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir