Haberler

Taylor Kıtsch, Neıll Blomkamp’ın Son Bilim Kurgu Projesinde Yer Alacak

Neill Blomkamp’ın en son bilim kurgu projesi ‘’Inferno’’nun başrolünde Taylor Kitsch olacak.

‘’District 9’’ filmi ile Oscar adaylığı bulunan Neill Blomkamp’ın son filmi ‘’Inferno’’nun başrolünde Taylor Kitsch yer alacak. ‘’Elysium’’ ve ‘’Chappie’’ filmleri ile de büyük beğeni toplayan yönetmen, özellikle yaratıcı bilim kurgu filmleriyle tanınıyor.

‘’Inferno’’nun başrolünde olacağı açıklanan Taylor Kitsch; “Lone Survivor”, “Savages” ve “Battleship” filmlerindeki rolleriyle ön plana çıkmıştı. Kitsch filmde New Mexico çölünde sıradan bir cinayet izlenimi veren bir davayı araştıran polis memurunu canlandırıyor. Araştırma devam ettikçe cinayetin ardında derin bir komplo yattığı ortaya çıkarken, Kitsch’in hayat verdiği polis, bulmaya çalıştığı katilin aslında insan-robot karışımı bir yaratık olduğundan şüphelenmeye başlar.

Filmin çekimlerine 2020 yılında başlanması bekleniyor.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz