Haberler

Tom Hardy, Tom Hardy’e Karşı; Legend’dan Yeni Fragman

legend-tom-hardy-00004r

İzleyeceğiniz filmde bir Tom Hardy olmasından daha iyi ne mi olabilir? Tabi ki iki Tom Hardy olması…

Yeni gangster filmi Legend’da Tom Hardy, birer haydut olan ikiz kardeşler Reggie ve Ronnie Kray’i birlikte canlandırıyor. Bu yeni suç draması, aynı zamanda bir dönem filmi. 1960’ların Londra’sında geçen filmde, bir dönem İngiltere’nin en korkulan isimleri olan Kray kardeşlerin hikayesi işleniyor. Güçlerinin doruğuna ulaşan ikizler, gece klüpleri ve uyuşturucu ağının geniş olduğu Lodnra’nın Batı Yakası’nı “Avrupa’nın Las Vegas’ı”yapma umuduyla işe koyulurlar. Reggi Kray operasyonun beyni ve “Ganster Prens” olarak anılırken, kerdeşi Ronnie Kray şiddet yanlısı, paranoyak ve şizofreniktir, ve erkeklerden hoşlanmaktadır.

92252

Filmden yayınlanan yeni fragman, kardeşlerin şiddetli kapışması, bir düğün, ve İngiliz otoritelerinin gangster ikizleri yakalama çabası yolunda gerçekleşen mahkeme sahneleri içermesi bakımından suç filmleri fanlarını oldukça tatmin edecek gibi duruyor.

Brian Helgeland’ın (L.A. Confidential, Mystic River) yönettiği film ayrıca Emily Browning, Taron Egerton (Kingsman: The Secret Service), eski Doctor Who Christopher Eccleston, Game of Thrones oyuncusu Tara Fitzgerland, and David Thewlis (Shameless) gibi isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

 

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ödüllü Filmler Temmuz Ayı Boyunca Kadıköy Sineması Alternatif Filmler Festivali'nde

Sonraki yazı

Secret in Their Eyes; Oskarlı Bir Filmin Yeniden Yapımı