Haberler

Tonı Collette, Jessıe Buckley ve Davıd Thewlıs Charlıe Kaufman’ın Yeni Filminde Rol Alacak

Being John Malkovich (1999), Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004), Anomalisa (2015) gibi kült filmlere imzasını atan Charlie Kaufman bu kez de I’m Thinking of Ending için yönetmen koltuğuna oturacak.

 

Charlie Kaufman 2015 yılındaki animasyon filmi Anomalisa‘dan sonra ilk kez bir Netflix yapımı olan I’m Thinking of Ending‘in yönetmenliğini üstlenecek. Kaufman ayrıca filmin senaryosunu da kaleme alacak. I’m Thinking of Ending 2016 basımlı Ian Reid‘in aynı isimli romanının da bir uyarlaması. Kaufman, Anthony Bregman, Bob Salerno ve Stefanie Azpiazu ile birlikte I’m Thinking of Ending’in yapımcılıığını da gerçekleştirecek.

Toni Collette, Jessie Buckley ve David Thewlis‘in yer alacağı I’m Thinking of Ending‘in başrolünde ise Jesse Plemons yer alıyor.

Jake kız arkadaşını ailesiyle tanıştırma niyetindedir. Jake’in ailesinin çiftliğine gitmek için Jake ve kız arkadaşı yola çıkarlar. Jake’in bilmediği şey ise kız arkadaşının aslında ilişkilerini sonlandırma niyetinde oluşudur. I’m Thinking of Ending’de Jessice Buckley Jack’in kız arkadaşını, Collette ve Thewlis ise Jake’in anne babasını canlandıracak.

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz