Haberler

1. Kısa Film Kolektifi İçin Geri Sayım Devam Ediyor!

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Kısa Film Kolektifi, 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde. kısa film kolektifi içeri

Kısa film severlerin, amatör ve profesyonellerin yıl boyunca farklı mekanlarda, farklı zamanlarda, farklı organizasyonlarda yer alan kısa filmleri aynı programda izleme imkanı bulabilecekleri Kısa Film Kolektifi  16-17 Ocak 2016 tarihlerinde izleyicilerini bekliyor.

Kolektifte; Akbank Kısa Film Seçkisi, Başka Sinema Kısa Film Seçkisi, Canlandıranlar Kısa Film Seçkisi, Hisar Kısa Film Seçkisi, İFSAK Kısa Film Seçkisi gibi organizasyonlarda gösterilmiş kısa filmler de bulunuyor.

Gösterilecek kısa filmlerle ilgili ayrıntılı bilgiye ve programa buradan ulaşabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Lobster (2015)

Sonraki yazı

En İyi Görsel Efekt Oscarı İçin Yarışacak Filmler Belli Oldu!