Haberler

1. Tarlabaşı Toplum Merkezi Kısa Film Yarışması Başvuruları Uzatıldı!

Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin kuruluşunun 10. Yılına özel olarak düzenlediği kısa film yarışmasının başvuru süresi uzatıldı.

ttm-kisa-film-afisi

2006 yılında kurulan ve Tarlabaşı’nda eşitlik ve insan haklarını koruyup şiddetin her türlüsüne karşı çıkarak barışı yaygınlaştırmayı ilke haline getiren Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin 10.yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediği kısa film yarışmasının başvuru süresi 22 Mart 2016 Salı gece yarısına kadar uzatıldı.

Profesyonel ve amatör kısa film sevenleri “çok kültürlülük” teması ile yarışmaya davet eden Tarlabaşı Toplum Merkezi, “Gelin hep birlikte tek düzeliğe ve tekin hegamonyasına renklerimiz, tadlarımız, tarihlerimiz, dillerimiz, inançlarımız, sosyal sınıflarımız, yaşlarımız, coğrafyalarımız, bedenlerimiz, cinsiyet kimliklerimiz ve cinsel yönelimlerimiz, fikirlerimiz, seslerimiz, şarkılarımız, yaşamlarımız ve niceleriyle meydan okuyalım.” diyor.

Başvuru formu, yönetmelik ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Brie Larson Free Fire Filmi Kadrosunda!

Sonraki yazı

10. Uluslararası Ankara 2.El Film Festivali Film Kabulleri Devam Ediyor