Haberler

10. İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali Geliyor!

Mimarlar Odası’nın 2007’den bu yana düzenlediği İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali bu sene 8-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

10-film-festivali-mimarlik-kent

 

Festival, “kent ve mimarlık” merkezinde üretilmiş filmleri desteklemeyi, beğeni kazanmış filmleri seyirci ile buluşturma amacını taşırken aynı zamanda yarışmalara da yer veriyor. Bu sene son katılım tarihi 22 Ağustos olan Belgesel ve Canlandırma Filmleri Yarışması, yurt içinden ve yurt dışından katılımcılarını bekliyor.

Her yıl Ekim ayının ilk pazartesi günü kutlanan “Dünya Mimarlık Günü” nedeniyle Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nce gerçekleştirilen “Mimarlık ve Kent Şenliği” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen festival ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

18.Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başlıyor!

Sonraki yazı

Xavier Dolan'ın Cannes'da Yarışacak Filminin Afişi Yayınlandı