Haberler

13.Filmekimi Kapanış Partisi : Filmekimi 212

Filmekimi 212

 

 

13. Filmekimi kapsamında Fil’m Hafızası işbirliğiyle muhabbet, müzik, dans dolu bir gece sizleri bekliyor! Public House Asmalımescit’te içeceklerimizi yudumlayarak Filmekimi’nde keşfettiğimiz filmler üzerine sohbet ederken, elektronik müzikte dünyanın en iyi 100 ismi arasına giren ilk ve tek Türk olan DJ Tarkan’ın akıcı ve yaratıcı setiyle dans pistine geçiş yapıyoruz.

Festivalin yerli ve yabancı konukları, sinema sektöründen tanıdık simalar ve Fil’m Hafızası’nın sürprizleriyle renklenecek Filmekimi 212’de yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Bu özel parti için biletlerinizi Biletix web sitesi ve satış noktalarından, etkinlik sırasında mekan girişinden temin edebilirsiniz. Bilet fiyatları tam 25 TL, öğrenci 15 TL.

Program
21:30 Kapı Açılış
22:00 Açılış Seti – Can Çakır
00:00 DJ Tarkan

 

Etkinlikle ilgili güncellemeleri takip etmek için; http://bit.ly/filmekimi212

 

 

 

 

 

 

Duygu Dedeoğlu
83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Yorum yaz