Vizyon

20 Ocak’ta Vizyonda!

Jackie

Yönetmen: Pablo Larraín

Oyuncular: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup, John Hurt, John Carroll Lynch

Tür: Dram, Biyografi

Süre: 100 dakika

 

Jackie, John F. Kennedy suikastı sonrası First Lady Jacqueline Kennedy’nin yaşadıklarını konu ediniyor. 22 Kasım 1963’te Dallas’ta konvoyunun geçişi sırasında öldürülen Başkan Kennedy’nin hemen yanında bulunan First Lady Jackie, herkesin gözü üzerindeyken bu trajediyi atlatmaya gayret ediyor. Jackie bir yandan da kocasının tarihi mirasını ayakta tutup, çocukları için vakur bir duruş sergilemek zorunda kalıyor.

 

 

 

Moana

Yönetmen: Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams

Tür: Animasyon, Çizgi Film

Süre: 107 dakika

 

Animasyon macera filmi Moana, kendini usta bir kâşif olarak kanıtlamak ve atalarının arayışını tamamlamak için bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikâyesini konu ediniyor. 16 yaşındaki Moana, halkını kurtarmak için kahramanca bir göreve atılan, azimli ve merhametli bir genç kız. Bu macerada ise her zaman aradığı bir şeyi keşfediyor; kim olduğunu. Maui ise, yarı ölümlü ve harika bir yarı Tanrı. Tüm hayvanların şeklini alabilen ve denizden adalar çıkartabilen sihirli güçlere sahip karizmatik ve komik biri. Moana’ya bu yolculuğunda Maui eşlik ediyor.

 

 

 

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz