Haberler

Alien: Covenant Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı!

Geçtiğimiz günlerde “Kaç” temalı posteriyle vizyon tarihine az bir süre kala gözleri üzerine çeken Ridley Scott’ın yeni filmi Alien: Covenant‘ın ilk fragmanı yayımladı.

2012 yılında vizyona giren Prometheus ile uzun bir aranın ardından sinemalara geri dönen Alien serisinde sıra Alien: Covenant‘ta. Covenant gemisi mürettebatının, keşfedilmemiş bir cennet olduğunu düşündükleri yeni bir gezegenin, aslında hepsinin hayal gücünün ötesinde bir tehdidin ortaya çıktığı yer olduğunu fark edecekleri filmde, bir de mesaj var: Kaç!

Daha sonrasında çıkacak filmle birlikte tamamlanacak olan öncül hikaye orijinal Alien’e bağlanacak. Yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosu da sağlam. Prometheus oyuncularından Michael Fassbender ve Noomi Rapace ‘i kadrosunda bulunduran filmde aynı zamanda, Katherine Waterston, Guy Pearce gibi isimler de bulunuyor. Gösterim tarihi ise 19 Mayıs olan filmin fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

2016'nın Unutulmaz Film Müzikleri

Sonraki yazı

Soundtrack / The Other Boleyn Girl (2008)