Haberler

Alien’dan Fassbender’lı “Meet Walter” Videosu!

Geçtiğimiz günlerde “Kaç” temalı posteriyle vizyon tarihine az bir süre kala gözleri üzerine çeken Ridley Scott’ın yeni filmi Alien: Covenant‘dan, Michael Fassbender’in canlandırdığı Walter karakterine dair bir video yayımlandı!

2012 yılında vizyona giren Prometheus ile uzun bir aranın ardından sinemalara geri dönen Alien serisinde sıra Alien: Covenant‘ta. Covenant gemisi mürettebatının, keşfedilmemiş bir cennet olduğunu düşündükleri yeni bir gezegenin, aslında hepsinin hayal gücünün ötesinde bir tehdidin ortaya çıktığı yer olduğunu fark edecekleri film için, filmin kadrosunda yer alan Michael Fassbender’ın canlandırdığı Walter karakterine dair bir video yayımlandı.

Yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Michael FassbenderNoomi Rapace, James Franco gibi isimlerin yanı sıra Katherine Waterston, Guy Pearce gibi isimler de bulunuyor.

Gösterim tarihi 19 Mayıs olan film için yayımlanan “Meet Walter” videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kaygı Amerika Yolcusu!

Sonraki yazı

Jamie Foxx'lu Baby Driver'ın İlk Fragmanı Yayımlandı!