Haberler

Amélie’nin Yönetmeninden Erotik Film

Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain filmiyle dünya çapında ün kazanan Fransız yönetmen Jean-Pierre Jeunet yeni filminin ön hazırlıklarına başladığını açıkladı. Jeunet, yeni filminin  Amélie’yle aynı ruhu taşıyacak bir”seks” filmi olacağını söyledi.

"The Selected Works of T.S.Spivit" Day 26 "The young and Prodigious Spivet" © Photo: Jan Thijs 2012

Jean-Pierre Jeunet, Amélie‘nin ruhunu yansıtacağına söz verdiği yeni bir filmin ön hazırlıklarını yapıyor. Guillaume Laurant‘la işbirliği yapacağı yeni film, “seks ve duygusallık” temasını ele alacak. Filmin hazırlık sürecinden sızanlara göre Jeunet, hem geçmişten hem de modern zamandan ögelere yer vererek Amélie‘de olduğu gibi “zamansızlık” olgusunu kullanacak.

Casanova dizisinin ilk bölümünü yönettikten sonra fikrin kafasında oluşmaya başladığını söyleyen Jeunet, “Casanova’dan karakter olarak değil ama fikir olarak esinlendim. Orijinal, hayal gücünü ve fantezileri çalıştıran seks ve duygusallık üzerine bir film çekmek istiyorum.” sözleriyle hazırlıklarını anlattı.

Oyuncu kadrosunun henüz belli olmadığı filmle ilgili heyecan uyandıran başka bir duyumsa film çekimlerinin Fransa’nın lavanta tarlalarıyla dolu şehri Aix-en-Provence‘da yapılacak olması.

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Mavi Bisiklet” Berlin Film Festivali’nde

Sonraki yazı

BELONG Party Series: James Bond