Haberler

Anya Taylor-Joy Edgar Wrıght’ın Yeni Filminde Rol Alacak

Glass (2019) filminin yıldızı Anya Taylor-Joy, Edgar Wright‘ın yeni psikolojik gerilim filmi Last Nigth in Soho’nun başrolünde yer alacak.

The project is set in the hip London district of Soho.

Edgar Wright ve Penny Dreadful‘un senaristi Krysty Wilson Cairns  Last Night in Soho‘nun senaryosunu birlikte kaleme alacaklar. Focus ise filmin yapımcılığını üstleniyor.

Last Night in Soho‘nun konusu ve filmin detayları henüz tam olarak kesinleşmiş olmasa da psikolojik gerilim ve korku türündeki filmin Londra’nın Soho bölgesinde geçeceği biliniyor. Çekimlere ise bu yaz Londra’da başlanacak.

Edgar Wright Baby Driver (2017), Scott Pilgrim vs. the World (2010), Shaun of the Dead (2004) filmleriyle ismini duyurmuşken Anya Taylor-Joy ise ilk gösterimini 2015 Sundance’da yapan The Witch filmindeki performansıyla ses getirmişti.

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz