Bi'DünyaHaberler

Beşiktaş Uluslararası Fotoğraf Festivali!

Beşiktaş Belediyesi ve Fotoİstanbul katkılarıyla bu yıl düzenlenmeye başlayan festival; 50 sergi, 8 panel ve 5 gösteri gecesine ev sahipliği yapıyor.

Foto İstanbul 2

Fotoğraflar yüzyıllık, terkedilmiş bir yetimhanede, taşınabilir konteynerlerde ve sokaklarda sergileniyor. Festival Murat Germen, Christopher Anderson, Ozan Sağdıç, Yuri Kozyrev, Jamie Wellford, Bieke Depoorter, İlker Gürer, Julianna Beasley, Yusuf Darıyerli, Matt Stuart, Seiji Kurata, Michael Ackerman, Gohar Dashti, Teun van der Heijden, Harald Menk, Laura El-Tantawy, Sinem Dişli, Tiny Collective, Sasan Abri, Gökşin Varan, Ata Kam ve daha pek çoklarına ev sahipliği yapıyor.

 

18 Kasım’a kadar devam edecek festival ile ilgili detaylı bilgi için;

https://www.facebook.com/fotoistanbultr

http://fotoistanbul.org/wp2/language/tr/besiktas-uluslararasi-fotograf-festivali/

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

um:ag Sinema Günleri "Sonbahar Filmleri"

Sonraki yazı

2.İstanbul Tasarım Bienali Kapsamında Tematik Rotalar!