Bi'DünyaHaberler

Bir Chuck Palahniuk Kitabı Uyarlaması Daha Geliyor

Yeraltı edebiyatı denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Chuck Palahniuk’un  Gösteri Peygamberi adlı romanı dizi olarak uyarlanıyor.

o-CHUCK-PALAHNIUK-facebook

Daha önce Fight Club ve Choke gibi romanları sinemaya uyarlanan Chuck Palahniuk’un bu uyarlaması ise Fight Club‘ın da uyarlamasını yapan Jim Uhls tarafından olacak.

Toplumun içinde olduğu korkutucu ve hastalıklı durumu gözler önüne seren roman aynı zamanda medya ve popüler kültüre dair sert bir aşağılama niteliğini taşıyor.

Şu an için sadece dizinin senaryosunu yazacak olan Jim Uhls isminin bilindiği bu uyarlamada  kitabın ana karakteri Tender Branson’ı kimin canlandıracağı ve diziyi kimin çekeceği henüz belli değil.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Çemberlitaş Şafak Sineması Perdelerini Kapattı

Sonraki yazı

Kadıköy, Açık Hava Festivaline Çağırıyor!