Haberler

“Bir Yaz Gecesi Sineması”: Kundura Sinema’dan Boğaz Kıyısında Açık Hava Filmleri

Beykoz Kundura’nın 2017 Ağustos ayında Restore Film Günleri ile birlikte ilkini düzenlediği ve geçtiğimiz sene “ Bir Yaz Gecesi Sineması” başlığı altında programında yer verdiği açık hava film gösterimleri bu sene 11 – 14 Temmuz tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yaz aylarının beklenen etkinliği haline gelen açık hava film gösterimleri Beykoz Kundura’nın Boğaz kenarında yer alan konumu, özel ikramları ve klasik filmlerden oluşan seçkisi ile tüm seyircilerini bunaltıcı yaz sıcaklarından filmlerin renkli dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Klasik filmlerin yanı sıra özel müzik temalı filmlerin seyirciler ile buluşacağı Bir Yaz Gecesi Sineması programı kapsamında Beykoz Kundura, seçili gösterimler sonrasında DJ setlere de programında yer vererek hafta sonu için takipçilerine keyifli bir kaçamak sunuyor.

Beykoz Kundura etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz