Haberler

Broadway ve Hollywood’un Ünlü İsimleri Zorlu’da!

Açılış sezonunda dünyaca ünlü müzikal ve performanslarla Türkiye’yi ilklerle buluşturan Zorlu’nun yeni sezonu dopdolu!

Performans Sanatları Merkezi, ikinci sezonunda The Phantom of the Opera ve Disney’den Beauty and the Beast’in yanı sıra ‘An Evening with Hugh Jackman’ ile ünlü Hollywood yıldızı Hugh Jackman, ‘Love Letters’ adlı oyunu ile sinemanın efsane ismi Gérard Depardieu ve Anouk Aimée, Broadway’in en sevilen eserlerinin hem İngilizce, hem Fransızca seslendirileceği ‘Musical Hits’le Notre Dame de Paris oyuncuları, Korhan Futacı ve Kara Orkestra ile Sezen Aksu, katıldığı festivallerde ayakta alkışlanan Karsu ve çok daha fazlasını sahnesinde ağırlayacak.

zorlu1

Dünyaca ünlü film yıldızı Hugh Jackman, ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile Zorlu’da, müzikal sahnesine geri dönüyor… Olağanüstü oyunculuk yeteneğiyle dünya sinemasının efsane ismi Gérard Depardieu de, ‘Love Letters’ oyunuyla, Zorlu’da tiyatro izleyicisi ile buluşuyor. Yeni sezonunda Zorlu yapımcılığıa soyunuyor. Off-Broadway’de rekorlar kıran oyun ‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş’ yıl boyunca sahnede olacak. Disney’in Beauty & The Beast müzikaline gösterilen yoğun ilgi nedeniyle gösteriler 26 Ekim tarihine kadar uzatıldı. Venedik Bienali 2015’te Japonya’yı temsil edecek olan dünyaca ünlü sanatçı Chiharu Shiota, özel olarak ürettiği eseri ‘İlk Ev’ ile Ekim ayından itibaren yıl boyunca Zorlu’da olacak…

Ulaş Bayhan

Ulaş Bayhan

27 Ağustos 1990'da İzmit'te doğdu. 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra hızlıca iş hayatına atıldı. Yıllardır gelen sinema merakı onu Fil'm Hafızası ile buluşturdu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Cinematic Orchestra İstanbul'da!

Sonraki yazı

"Roberto Zucco" 9 Ekim'de Moda Sahnesi’nde!