Bi'DünyaHaberler

Büyük Efes Sanat Günleri İzmir’de

Swissôtel Büyük Efes, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin sponsorluğunda 24-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “Freywille Büyük Efes Sanat Günleri”ne ev sahipliği yapacak.

12:00-19:00 saatleri arasında otelin Kordon salonu ve genel alanlarında gerçekleşecek sanatçı ve sanat galerilerini bir araya getiren etkinlik, dünyada ilk kez sergilenecek olan “Hundertwasser Imperial”ı ve Grégory Lasserre ile Anaïs met den Ancxt’in interaktif ve sesli ağacı Phonofolium’u sanatseverlerle buluşturacak.

Panel ve Söyleşi Programı;

24 Şubat Cuma

14:00 Panel ” Yerel Yönetimler ve Kültür/Sanat Politikaları

16:00 Panel “Kültürler Arası Symbiosis ve Yeni Mimarlık ”

25 Şubat Cumartesi

14:00 Söyleşi “Yeni Medya ve Fotoğraf”

16:00 Panel “Efes Uluslararası Video Programı Gösterimi ve Çağdaş Sanat Formu Olarak Video Sanatı”

Katılımcı kurum ve sanatçılara ait yaklaşık 200 eserin sergileneceği “Freywille Büyük Efes Sanat Günleri”inde yapılacak etkinlikler ücretsiz olup, Büyük Efes Sanat Koleksiyonu’nu görmek isteyen sanatseverler 0232 414 51 76 nolu telefondan randevu alabilecekler.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Mamut Performans Sanatçılarını Bekliyor!

Sonraki yazı

Gün Işığı mıyım, Gece Karanlığı mı? Yoksa İkisinin Ortasında Kalmış Bir Ay Işığı mı?