Haberler

Çağan Irmak’ın Son Filminden Yeni Fragman Geldi

Çağan Irmak’ın yönettiği, başrolünde Demet Akbağ’ın başrolünde yer aldığı Nadide Hayat filminin yeni fragmanı yayınlandı.

nadide hayat

Hayatına eşini kaybettikten sonra yeni bir sayfa açmak isteyen bir ev hanımının, geçmişteki hatalarını telafi etmek için çıktığı yolculuğu anlatan film, Çağan Irmak’ın 12. uzun metraj filmi olacak. Bugüne kadar pek çok etkileyici rolde yer alan Demet Akbağ, başrolünde bulunduğu Nadide Hayat ile Çağan Irmak’la ilk kez bir araya geliyor. Filmin en dikkat çeken özelliklerinden biri, su altında çekilmiş bir çok sahnenin olması.

Nadide Hayat’ta Demet Akbağ ile birlikte Yetkin Dikinciler, Sevil Akı, Sadi Celil Cengiz, Gizem Erdem de rol almakta. TAFF Yapımcılık ile gerçekleşen film 18 Aralık’ta vizyona giriyor.

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Örgütlenme” Temalı Kısa Film Yarışmasına Başvurular Başladı!

Sonraki yazı

SineBu Bir İlke İmza Atıyor!