Bi'DünyaHaberler

Chill-Out Festival Istanbul, Mayıs Ayında Life Park’ta!

Bu yıl 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Chill-Out Festival Istanbul, Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürmeye hazırlanıyor.

chii out eski

Geçtiğimiz Mayıs ayında 10. yılını 20.000’e yakın dinleyicinin katılımıyla kutlayan ve 2006 yılından beri müzikal kalitesi ve doğa içerisindeki özgün atmosferiyle müzik severler için bir bahar klasiği haline gelen Chill-Out Festival Istanbul, Caz’dan soul ve funk’a, electronica ve house’dan indie’ye uzanan müzikal seçkisi, konsept sahneleri, kültürel aktiviteleri ve sıra dışı atmosferiyle, festival tutkunlarını büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

chill_out_festival2016

Katılımcılara şehir karmaşasından uzaklaşarak, doğanın içinde rahatça vakit geçirebilecekleri, seçkin lezzetlerden, tasarım butiklere; yaratıcı atölyelerden, sanatsal çalışmalara kadar bir hafta sonu boyunca birçok renkli deneyim sunacak olan Chill-Out Festival Istanbul, 12:00-00:00 saatleri arasında, 3 sahnede toplam 24 saatlik müzikal programlama ile gerçekleşecek.

Detaylı bilgi için: www.chilloutfest.com

Biletler için: www.biletix.com/biletsec/TLCOA/TURKIYE/tr

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Partisan (2015)

Sonraki yazı

İstanbul'u Dinleten Sergi Koç Üniversitesi'nde!