Bi'DünyaHaberler

Diynamic Festival İstanbul’da Kadro Belli Oldu!

Elektronik müziğin başarılı isimlerini bir araya getiren Diynamic Festival, bir kez daha İstanbul’a geliyor.

diynamic fest

Kısa sürede elektronik müzik sahnesinin prestijli festivallerinden biri olan Diynamic Festivali, geçtiğimiz yılın ardından ikinci kez İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Almanya’nın Hamburg şehrinde Solomun ve Adriano Trolio tarafından kurulan Diynamic Music, ilk olarak geçtiğimiz yıl İstanbul’u ziyaret etmişti.

Geçtiğimiz sene çekirdek sanatçı kadrosuyla tüm dünyayı dolaşan Diynamic Festivali, bu sefer Solomun, Adriatique, H.O.S.H.’ın yanı sıra KarmonNFTO, Ost & Kjex, Magdalena, Johannes Brecht, Undercatt ve Lehar gibi isimleri kadrosuyla ekleyerek geliyor.

6 Ağustos tarihinde Babylon Kilyos’ta gerçekleşecek olan festivalle ilgili ayrıntılı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Conjuring 2’den Yeni Fotoğraflar!

Sonraki yazı

The Invention of Lying (2009)