Bi'DünyaHaberler

Eastwood Seçimler İçin Tercihini Açıkladı

Ünlü yönetmen Clint Eastwood, Esquire dergisine verdiği röportajda, kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacak olan başkanlık seçimleri için görüşlerini açıkladı.

clint-eastwood-donald-trump-pussy-generation-ogE

Röportajda Cumhuriyetçi aday Donald Trump ve Demokrat  aday Hillary Clinton hakkındaki fikirlerini de dile getiren Eastwood, artık herkesin “siyasi doğruluk”tan sıkılmış olduğunu dile getirdi.

Tarihin en zor dönemlerinden birinden geçildiğini iddia eden yönetmen, bir seçim yapmak durumunda tercihinin Trump’tan yana olacağını belirtti.Konuşmalarında, Cumhuriyetçi aday Trump’ın bazı görüşlerine katılmadığının da altını çizen 86 yaşındaki Eastwood, 2012 seçimlerinde Obama’yı da sert bir dilde eleştirmişti.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

1 Yorum

Yorum yaz