Bi'DünyaHaberler

Elton John 9 Eylül’de Antalya’da

EXPO 2016 kapsamında Antalya’da gerçekleşen organizasyonlarda dünya yıldızları konserlerine devam ediyor. 9 Eylül Cuma akşamı Elton John da EXPO 2016 sahnesinde son albümünden şarkılar seslendirecek.

Elton-John-Lincolnshire-Showground-10-06-2016-SS-7

Şubat ayında çıkan ve kendi şarkılarının bulunduğu son albümü Wonderful Crazy Night’tan şarkılar seslendirecek olan John, müzik otoriteleri tarafından gelmiş geçmiş en iyi 50 müzik sanatçısı arasında yer alıyor.

1998 yılında İngiltere kraliçesi tarafından “Sir” nişanı alan John, 1997 yılında bestelediği Candle in the Wind ile 33 milyon satış yaparak dünya rekorları arasında yerini almıştı. Kariyeri boyunca birçok Grammy ödülü alan müzisyen Don’t Let the Sun Go Down On Me, Daniel, Crocodile Rock, Nikita, Sorry Seems To Be The Hardest Word gibi klasikleşmiş parçalarını da 9 Eylül’de seslendirecek.

Etkinliğin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Matthew McConaughey’li “Gold” Filminden Poster Yayımlandı!

Sonraki yazı

“Certain Women”dan İlk Fragman Geldi!