Haberler

Escobar: Paradise Lost Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!

indir

 

 Karanlıktan Önce, Angela, Nine, Ye Dua Et Sev ve Pi’nin Yaşamı gibi filmlerde boy gösteren aktör Andrea Di Stefano’nun ilk uzun metrajlı filmi Escobar: Kayıp Cennet’in Türkçe altyazılı fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Oscar ödüllü oyuncu Benicio Del Toro ile Açlık Oyunları serisinin yıldızlarından Josh Hutcherson’un başrollerini paylaştığı yapım ülkemizde ilk defa 04/12/2014 Perşembe akşamı 17. Randevu İstanbul etkinliği kapsamında izleyiciyle buluşacak.

Binlerce kişinin ölümünden sorumlu tutulan, dönemin kokain imparatoru Pablo Escobar’ın hayat hikayesinden sinemaya uyarlanan filmin senaryosu da Andrea Di Stefano’ya ait.

Kolombiya’nın cennet misali doğasına vurulan genç sörfçü Nick, burada geçirdiği günler boyunca Maria adında bir kadınla tanışır ve aşık olur. Fakat yoksullara yardım için çalışan Maria’nın sıra dışı bir ‘ailesi’ vardır. Bölgenin en büyük kokain tüccarlarından olan Pablo Escobar’ı manevi amcası olarak benimseyen Maria, Nick’i de çalkantalı bir yaşamın içine doğru çekecektir…

Fragman;

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Nereye Uçar Turnalar?: The Cut

Sonraki yazı

En İyi Belgesel Film Dalındaki Oscar Aday Adayları Açıklandı