Haberler

Fil’m Hafızası Bundle’la Elinizin Altında!

bundle gorsel

 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın içerikleri, gündemdeki gelişmeleri aktarmada fark yaratan Bundle’dan takip edilebilecek.

Fil’m Hafızası’nın özel röportajlarını ve dosyalarını, en güncel kültür-sanat haberlerini takip eden kullanıcılar böylece sinema alanında da Bundle’ın özelleştirilmiş hizmetinden yararlanabilecekler.

Sinemaseverlerin keyifle takip ettiği Fil’m Hafızası içeriklerine ulaşmak için Bundle’ı yüklemek yeterli. Kullanıcı dostu özelliğiyle öne çıkan uygulamayı iPadve iPhone için App Store’dan, Android için
Google Play’den ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bundle’a dair detaylı bilgiye http://www.bundletheworld.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Masumiyet Müzesi filmi, Venedik Film Festivali'nde

Sonraki yazı

31 Temmuz'da Sinemalarda!