Haberler

First Girl I Loved’dan İlk Fragman Geldi

Genç yönetmen Kerem Sanga’nın Sundance Film Festivali’nde NEXT Seyirci Ödülü’nü kazanan filmi First Girl I Loved‘dan ilk fragman yayımlandı.

first-girl-i-loved-sundance-2016

17 yaşındaki Anna ve Sharon’ın ilk aşk deneyimlerini ve birbirlerine olan tutkularını konu alan film onların kendi dünyalarının da ötesine taşan sevgilerine, çevrelerinin de katılmasıyla yaşadıklarını anlatıyor. Film bir büyüme filmi olarak ele alınırken, bir aşk hikayesi olarak da nitelendirilebilir.

 

Betigül Küçük

Betigül Küçük

1994 yılının 30 Nisan’ında Bergama’da doğdu. 2013 yılında TEVİTÖL mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okumaya başladı. Dünyanın dört bir yanında neler olup bittiğini öğrenmekten aldığı keyfi, öğrendiklerini çevresiyle paylaşarak anlamlandırıyor. Şu sıralar sosyoloji makaleleri okumak ve film izlemek ile uğraşıyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "First Girl I Loved’dan İlk Fragman Geldi"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
aysu toprak
Ziyaretçi

Son yıllarda özellikle dikkat çekilen sosyal bir konu olan LGBT bireylerin dramını ve hayatta çektikleri zorlukları anlatan bir film olmuş. Bizim elimizden gelen ise bu konularda sıkıntıları olan bireylerin isteklerini duyurmaya çalışmak olmalıdır. Elimden gelen ise bu mücadelenin yanında olarak bu gibi durumları FB sayfamda paylaşmak olacaktır.

wpDiscuz
Önceki yazı

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız: Erkekler İçin Gerilim, Kadınlar İçin Devranın Dönüşü

Sonraki yazı

Lion Filminden Patel, Mara ve Kidman’lı Fragman