Haberler

George Lucas’tan “Star Wars: The Force Awakens” Yorumu

Star Wars serisinin yaratıcısı George Lucas, hayranların merakla beklediği Star Wars: The Force Awakens’ı izlediğini ve filmi beğendiğini dile getirdi. 

Lucas Film yöneticisi Kathleen Kennedy tarafından Lucas’ın filmi beğendiği ve filmin Los Angeles ve Londra prömiyerine katılacağı duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde bir organizasyon öncesi ünlü yönetmene yeni Star Wars filmi ile ilgili soru tekrar sorulduğunda “Hayranların filmi seveceğini düşünüyorum. Bu, tam da onların aradığı türden bir film.” cevabını verdi.

** FILE ** In this undated publicity photo released by Lucasfilm Ltd. & TM, director George Lucas directs actor Anthony Daniels, who plays the robot C-3PO, in "Star Wars II: Attack of the Clones," on location in the Tunisian desert. Dozens of groundbreaking technologies were developed for the production of the Star Wars movies. ThereÕs no mistaking the similarities. A childhood on a dusty farm, a love of fast vehicles, a rebel who battles an overpowering empire, George Lucas is the hero he created, Luke Skywalker. (AP Photo/Lucasfilm Ltd. & TM, LisaTomasetti)

Her ne kadar prequel üçlemesinde ciddi şekilde eleştirilmiş olsa da Star Wars efsanesinin yaratılmasında en büyük paydaşlardan biri olan Lucas’ın yorumları önemli. Öte yandan filmle olan organik bağı The Force Awakens senaryosunda uzun yıllar beraber çalıştığı Lawrence Kasdan’ın bulunması nedeniyle dolaylı yoldan da olsa devam ediyor.

Filmin vizyona girmesine çok az zaman kala heyecanı diri tutmak isteyen yapımcılar tarafından hemen hemen her gün bir teaser, poster yahut TV Spotu yayınlanıyor. Bugün itibariyle yeni bir TV spotu daha yayınlandı.

Mustafa Güler

Mustafa Güler

1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kill Bill 3 Geliyor!

Sonraki yazı

Tiflis'te En İyi Film Ödülünü "Ana Yurdu" Aldı