Bi'DünyaHaberler

GusGus 22 Ağustos’ta Babylon Kilyos’ta!

10933778_10152993485781730_7723897816402610274_n

 

1995 yılından bugüne kadar tekno, trip-hop ve house’tan esinlenen ve yeni olanı denemekten korkmayan tavrıyla İzlandalı GusGus tam dokuz stüdyo albümü yayımladı. Geçtiğimiz mart ayında çıkardığı “Crossfade” adlı single’ı ve yaptığı çalışmalarla dünya müzik sahnesindeki yerini sağlamlaştırdı.

Björk, Sigur Ros, Depeche Mode ve Moloko gibi olağanüstü müzisyenlere yaptığı remix’lerle de tanınan GusGus, bugüne kadar beş milyonun üzerinde albüm satışı gerçekleştirdi. Glastonbury, Split, Creamfields, Benecassim gibi büyük festivallerde sahne alan, efsanevi plak şirketi Kompakt ile yollarını birleştiren GusGus, geçtiğimiz sezon sahne aldığı Babylon sahnesindeki performansıyla büyük ilgi gördü. Grubun Babylon Asmalımescit konserini kaçıranlar ve bu kez farklı bir mekanda tekrar yaşamak isteyenler, bu defa 22 Ağustos Cumartesi akşamı Babylon Kilyos’un etkileyici atmosferine davetliler. GusGus’a o gece ayrıca kadın vokal ‘Earth’ eşlik edecek.

 

Event linki burada.

Bilet satın almak için ise link burada.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

7 Ağustos'ta Sinemalarda!

Sonraki yazı

Sinematografi : Paris, Texas