Haberler

Interstellar 7 Kasım’da Vizyonda!

FL-00748

Christopher Nolan’ın yönettiği “Interstellar”, 7 Kasım’da vizyonda sinemaseverlerle buluşacak!

Sinopsis:

Dünya üzerindeki yaşamımız sona ererken, bir grup araştırmacı insanlık tarihinin en önemli görevini üstlenirler; Bulunduğumuz galaksinin ötesine yolculuk ederek insanlığın, yıldızların ötesinde yaşamını sürdürmesinin mümkün olup olmayacağını keşfe çıkarlar.

“Yıldızlararası / Interstellar”ı ünlü yapımcı ve yönetmen Christopher Nolan (“The Dark Knight” films, “Inception”) yönetiyor. Başrollerde Oscar ödüllü Matthew McConaughey (“Dallas Buyers Club”), Oscar ödüllü Anne Hathaway (“Les Miserables”), Oscar adayı Jessica Chastain (“Zero Dark Thirty”), Bill Irwin (“Rachel Getting Married”), Oscar ödüllü Ellen Burstyn (“Alice Doesn’t Live Here Anymore”), ve Oscar ödüllü Michael Caine (“The Cider House Rules”) yer alıyorlar. Ayrıca oyuncu kadrosunda Wes Bentley, Casey Affleck, David Gyasi, Mackenzie Foy ve Topher Grace’de yer alıyor.

Yönetmen Christopher Nolan. Yazarlar Jonathan Nolan ve Christopher Nolan. Yapımcılar Emma Thomas, Christopher Nolan ve Lynda Obst. Yönetici Yapımcılar Jordan Goldberg, Jake Myers, Kip Thorne ve Thomas Tull.

Warner Bros. Pictures ve Paramount Pictures, Legendary Pictures işbirliği ile sunar, bir Syncopy/Lynda Obst Productions yapımı, bir Christopher Nolan filmi, “Yıldızlararası/Interstellar.” “Yıldızlararası/Interstellar” 7 Kasım 2014 tarihinden itibaren tüm dünyada vizyona girmeye başlayacak. Filmin Türkiye vizyon tarihi de 7 Kasım 2014.

Filmden fragmanlar için; http://filmhafizasi.com/search/interstellar/

INTL_1SHT_MAIN_ONLINE_ISTLR_TR_PSTR_ANA_PSTR_y_

Fil'm Hafızası

Fil'm Hafızası

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

‘Birdman’ Türkiye’de ilk kez !f İstanbul’da!

Sonraki yazı

Le grand amour (1969)