Haberler

Kate Winslet Kasabaya Geri Dönüyor

Avustralyalı yönetmen Jocelyn Moorhouse’un hem yönetmenliğini üstlendiği hem de Rosalie Ham’ın aynı adlı romanından uyarladığı The Dressmaker‘ın uluslararası fragmanı yayınlandı.

kate-winslet-is-fashion-designer-in-the-dressmaker

Oscarlı oyuncu Kate Winslet, Liam Hemsworth, Sarah Snook, Hugo Weaving ve Judy Davis’in kadrosunda yer aldığı film The Dressmaker, 1950’lerde geçen bir romantik drama. Aşk, intikam ve haute couture ile çevrili filmde Kate Winslet’ı femma fatale olarak izleyeceğiz.

2A7B47E700000578-0-image-m-2_1436745241884

Filmin Konusu; Tilly Dunnage, geçmişte yaptığı hataları düzeltmek için eskiden yaşadığı küçük kasabaya döner. Geçmişte yaşadığı bir haksızlıktan ötürü dışlanmasına rağmen kasabanın kadınlarını zekasını kullanarak güçlendirir. Sonunda beklenmedik bir aşkın kapısını çaldığı Tilly Dunnage, ona haksızlık edenlere kendini kanıtlayabilecek midir?

Fragman İçin;

 

 

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Edirne Uluslararası Film Festivali Hazırlıkları Devam Ediyor

Sonraki yazı

Genç Sinemacılar İtalya'ya!