Haberler

Kısa Film “Günlerin Ardından” Desteklerinizi Bekliyor!

Kısa Film “Günlerin Ardından” Desteklerinizi Bekliyor!

Ferit Karol’dan yeni kısa metraj projesi geliyor, tabii sizin desteklerinizle…

2019 yılında ilk uzun metraj filmi olacak “Kumbara” ile karşımıza çıkmayı planlayan Ferit Karol, bunun öncesinde çekeceği kısa film “Günlerin Ardından” için desteklerinizi bekliyor.

Çekimleri Ağustos 2018’de başlayacak, başrolünde Nazlı Bulum, Murat Çelik ve Bengü Bektaş‘ın yer alacağı kısa film projesinin, tamamlanmak için maddi desteğe ihtiyacı var. Bu şekilde filmin nitelikli bir şekilde hayata geçebilmesi için Fongogo’da proje başlatıldı. Günlerin Ardından‘ın hikayesi ise şöyle:

“Önder mutlu bir şekilde kız arkadaşı Elif’i de yanına alarak hayatı boyunca örnek aldığı, abisi gibi sevdiği ve uzun zamandır görmediği kuzeni Mehmet’in evine gider. Fakat gecenin sonunda kardeşlik bağının artık geçmişte kaldığını, zamanın kendi de dahil her şeyi değiştirdiğini fark eder.”

Karol, “Kumbara” ile geçtiğimiz sene Ankara Film Festivali’nde En İyi Proje ödülü kazanmış ve uluslararası ilk sunumunu bu yıl İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen Köprüde Buluşmalar Proje Geliştirme ve Ortak Yapım Marketi’nde gerçekleştirmişti.

Projeye destek olmak veya ayrıntılı bilgi almak için;

https://www.fongogo.com/Project/gunlerin-ardindan#Story

Çisel Bozar
1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir