Haberler

Merakla Beklenen Aladdin’den İlk Fragman Yayınlandı

Aladdin'den İlk Trailer Geldi

Disney’in kült animasyonlarından biri olan Aladdin’in live-action film uyarlamasından ilk fragman yayınlandı.

1992 yapımlı kült animasyon Aladdin’in live-action uyarlaması Disney filmlerini sevenler tarafından merakla bekleniyordu. Aladdin’in yönetmenliği Sherlock Holmes filmlerindeki yönetmenliği ile tanınan Guy Ritchie üstlendi. Big Fish‘in senaristi John August ise Aladdin‘in senaryosunu kaleme aldı. Daha önce Guy Ritchie‘nin Sherlock Holmes filmlerinin yapımcılığını üstlenen Dan Lin ise Lin Pictures Company ile Aladdin’in yapımcılığını gerçekleştirdi.

Animasyon versiyonunda Robin Williams‘ın seslendirdiği efsanevi Genie karakterini live-action Aladdin‘de Will Smith canlandırıyor. Filmde Mena Massoud Aladdin’e Naomi Scott ise Jasmine’e hayat veriyor. Marwan Kenzari’nin ise Jafar olarak karşımıza çıktığı Aladdin‘de ayrıca, Navid Negahban, Nasim Pedrad, ve Billy Magnussen de rol alıyor.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz