Bi'DünyaHaberler

Mercan Dede – Kadim Zaman Makinesi

Eğitim Kültür Araştırma Vakfı yarattığı Özgün tarzı ve müziğiyle tanınan Mercan Dede’nin Kadim Zaman Makinesi başlıklı sergisini 4 Kasım- 12 Aralık tarihlerinde Ekavart Gallery’de sergiliyor.

mercan

2011 yılında Ekavart Gallery’deki ilk kişisel sergisi “Aşıklar Kabilesi” ve ardından Borusan Müzik Evi’ndeki Carlito Dalceggio ile gerçekleştirdiği Revolution/Revalation sergisi ile altmış binden fazla sanatseverle buluşan sanatçı; geçen yıl Montreal’deki grup sergisinin ardından, ikinci kişisel sergisi “Kadim Zaman Makinesi” ile tekrar sanatseverlerle buluşuyor. Ücretsiz olarak gerçekleşen bu etkinlik 12 Aralık’a kadar gezilebilir.

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Pharoah Sanders, 27 Kasım’da İstanbul’da!

Sonraki yazı

Raul Midon 21 Kasım'da Cemal Reşit Rey'de!