Bi'DünyaHaberler

Minipax Festivali Kapıda, Bikiniler-Şortlar Hazır Olsun!

22 Ağustos Cumartesi Kilyos Suma Beach’te gerçekleşecek Minipax Festival, elektronik müzikseverleri plaja çağırıyor.

Geçen yıl yağmurun azizliğine uğramış olan bizler, festival sahiplerinin tarihi yazın ortasına çekişiyle rahat bir nefes alıyoruz. Bu yıl Minipax Festival’de bizleri yine özel tasarım sahneler, göz alıcı visual-mappingler, lezzetli yemek opsiyonları ve sağlam kokteyller bekliyor olacak. Darius, George Fitzgerald ,Tube & Berger, Damian Lazarus, DJ Hype, Ellen Allien, Guti ve Pan-Pot ile 18 saat boyunca farklı müzik türlerinin tadına bakacağız.

minipax3

Eğer biletlerinizi aldıysanız, 22 Ağustos günü plajda denizin keyfini çıkarıp, ilerleyen saatlerde 50′den fazla ismin yer alacağı 5 ayrı sahnede eğlenceye doyacaksınız. Henüz almadıysanız, üzülmeyin tükenmedi : http://www.tixbox.com.tr/etkinlik/3654/minipax-festival-2015.

Plajda görüşmek üzere!

Bu arada Minipax Festival’de bir de “New Talent’’ aranıyor. Yarışmayla ilgili detaylar:

*30dk’lık mini setini SoundCloud’a upload ederken#minipaxtecaliyorumhashtagini kullan.*Doğru hashtag ile upload edilen tüm setler Minipax Festival Resmi SoundCloud sayfasında yayınlanacak….*Bu setler arasında Özel Jüri’nin seçtiği setin sahibi, Minipax Festival’da Beach Stage’de sahne alacak.

*Son Katılım 9 Ağustos Pazar, saat 23.59

minipax2

 

 

 

 

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kavanozlarda Saklı Duygularla Yüzleşmek: Song of the Sea

Sonraki yazı

BELONG Party Series: Fight Club