Bi'DünyaHaberler

Monica Molina, 15 Kasım’da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda!

Romantik şarkıların büyülü sesi, dünyaca ünlü İspanyol pop ve slow müzik sanatçısı Monica Molina, 15 Kasım’da, İstanbul’da, sevenlerinin kulaklarının pasını silmeye hazırlanıyor.

monicayenifoto1-

İlk albümünü 1999 yılında çıkaran Monica Molina, kısa zamanda çok sayıda Altın Plak kazanmasının yanı sıra, Latin Grammy Ödülleri’nde “En İyi Şarkıcı” ve İspanya Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” unvanlarını elde ederek hatırı sayılır başarılar elde etti. Türkiye’yi, özellikle İstanbul’u çok sevdiğini birçok röportajında dile getiren Mónica, pek çok kez jazz festivallerine katılarak ve konserler vererek ülkemizdeki hayranlarıyla buluşmuş, her seferinde ayrı bir Latin rüzgarı estirmiştir. Türkiye’de de büyük şatış rakamlarına ulaşan CD’leri ve de biletleri haftalar öncesi tükenen konserleri ile hep gündemde olan Monica Molina, 2007 yılında çıkardığı “Autorretrato” albümünün ön ve arka kapak fotoğraflarını İstanbul’da çekerek İstanbul Boğazı’na ve Türkiye’ye olan hayranlığını dünyayla paylaşmayı da ihmal etmemişti.

Molina,15 Kasım akşamı vereceği konserde “Tu Despedida (Your Farewell)”, “Vuelo (I Fly)”, “De Cal y Arena (Of Lime and Sand)”, “A Vida (To Life)”, “Autorretrato (Selfpotrait)”, “Mar Blanca (White Sea)” albümlerinin en sevilen şarkıları ile dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak. Latin pop, slow müzik tutkunlarının heyecanla beklediği gecede Molina’ya sahnede Eduardo Aguilera (Piyano), Oscar Guerrero (Klasik gitar), Manuel Gomez(Davul) ve Ramon Abella (Bas gitar) eşlik edecek.

http://www.biletix.com/etkinlik/SCR67/TURKIYE/tr

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Saint Petersburg Bale Topluluğu 3-6 Aralık’ta TİM Show Center'da!

Sonraki yazı

Patti Smith Terrence Malick’in Yeni Filminde Rol Alacak!