Haberler

Nicole Kidman, James Franco, Robert Pattinson ve Damian Lewis’i buluşturan film!

İngiliz seyyah Gertrude Margeret Bell’in yaşam öyküsünden uyarlanan yapım Queen of the Desert filminden yeni fragman yayınlandı.

Nicole Kidman’ın Gertrude Bell’e hayat verdiği dram türündeki filmde, James Franco’yu  Henry Cadogan, Damian Lewis’i Charles Doughty- Wylie ve Robert Pattinson’u ise Col. T. E. Lawrance olarak izleyeceğiz. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Werner Herzog üstleniyor.

queen1-xlarge

2015 yapımı filmde gezgin, yazar, arkeolog, kâşif olan ve politik yönüyle dikkat çeken Gertrude Bell’in İngiliz İmparatorluğu için bulunduğu faaliyetlere de yer veriliyor. Çekimleri ABD ve Fas’ta gerçekleştirilen filmin Türkiye için vizyon tarihi henüz bulunmuyor.

Fragman için;

 

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

A Gay Girl in Damascus: The Amina Profile

Sonraki yazı

L'assedio (1998)