Haberler

Nicole Kidman’lı Queen of the Desert’tan İlk Görüntüler

indir

Nicole Kidman’ın bir gezgin, yazar, kaşif, arkeolojist ve haritacı olan Gertrude Bell’i canlandırdığı filmi Queen of the Desert geçtiğimiz yılın Berlin Film Festivali’nde yayınlanmış, ve sonrasında da sıkıcı bir tarihi biyografi olduğu eleştirilerine maruz kalmıştı. Fakat yine de çokça sinemasever tarafından vizyona girmesi beklenen bir film.

James Franco, Robert Pattinson, ve Damian Lewis gibi isimlerin Kidman’a eşlik ettiği filmde, Bell’in kariyeri ve aşkları üzerine odaklanılmış. Görsellemedeki detaycılığıyla ünlü bir isim olan yönetmen Werner Herzog, bu defa da şaşırtmıyor ve dönem ruhuna uygun manzaralarla izleyiciyi cezbetmeyi başarıyor gibi.

indir (2)

indir (1)

indir (3)

werner-herzog-queen-of-the-desert-nicole-kidman-robert-pattinson-james-franco-3781891-o

werner-herzog-queen-of-the-desert-nicole-kidman-robert-pattinson-james-franco-378211891-o

werner-herzog-queen-of-the-desert-nicole-kidman-robert-pattinson-james-franco-746594-o

İrem Güller
1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yorum yaz